Bekijk Asteria Kremlin Palace Hotel in Turkse Riviera

Asteria Kremlin Palace Hotel – Kundu – Turkse Riviera

Heerlijk op vakantie naar Turkse Riviera? Asteria Kremlin Palace Hotel in Kundu is nu in de aanbieding. Vanaf slechts 772 kunt u hier genieten van een welverdiende vakantie in Turkse Riviera

Aanbieding Asteria Kremlin Palace Hotel

Ontdek nu de laatste aanbiedingen voor deze Turkse Riviera vakantie in het mooie Asteria Kremlin Palace Hotel.

  • Laagste prijsgarantie
  • Omruilgarantie
  • Geld terug garantie
  • Mogelijkheid tot gratis annuleren

==============================================

In Asteria Kremlin Palace Hotel (ex. PGS Kremlin Palace) waan je je op het Rode Plein in Moskou. Geniet van al het moois dat deze kopie van het echte Kremlin je te bieden heeft! Een 5-sterren accommodatie op basis van Ultra All Inclusive en een ruime keuze aan activiteiten, ondergebracht in een prachtig gebouw. Je zult hier werkelijk niets tekortkomen, waardoor je in alle luxe kunt genieten van je vakantie.

Scroll naar top